Kotlina Natury

Jajo w życiu

Prezentownik Kotliny Natury

ŚWIĘTA JUŻ ZA KILKA DNI A WY JESZCZE SZUKACIE POMYSŁÓW NA PREZENT? PRZYCHODZIMY WAM NA RATUNEK I PRZYGOTOWALIŚMY SPECJALNY PREZENTOWNIK KOTLINY NATURY. ZNAJDZIECIE W NIM NASZ WYBÓR PREZENTÓW DLA… MIŁOŚNIKÓW JAJEK! WŚRÓD PROPOZYCJI SĄ ZAWSZE POTRZEBNE KLASYKI, DESIGNERSKIE PRZEDMIOTY I GADŻETY, NAD KTÓRYCH FUNKCJĄ TRZEBA NIEŹLE POGŁÓWKOWAĆ. TO CO NAJWAŻNIEJSZE – WIĘKSZOŚĆ Z NICH KUPICIE W NIEMAL KAŻDYM MIEŚCIE.

Prezentownik Kotliny Natury
 1. Kubek
  Czymże byłoby śniadanie bez kubka pełnego ulubionego napoju! Kotlina Natury przygotowała specjalny aluminiowy pojemnik, który idealnie sprawdzi się w domu, jak i w czasie podróży.
 2. Deska do krojenia jajek
  Najlepiej jest wybrać wąską i długą, by z łatwością móc szatkować położone na niej rzędem jaja. Ta przygotowana przez Kotlinę Natury dodatkowo posiada wypalone informacje z poradami dotyczącymi przyrządzenia jajek.
 3. Opakowanie do przechowywania jaja na miękko
  Podróże z jajem przez Polskę nabiorą dodatkowego smaku! Wyobraźcie sobie miny współpasażerów z przedziału w pociągu, gdy dzięki temu gadżetowi będziecie jedli (z pomocą łyżeczki) jajko na miękko!
 4. Minutnik do gotowania jaja
  Na miękko czy na twardo? Dzięki temu gadżetowi nikt nie przegapi momentu gdy żółtko przestaje być płynne.
 5. Wysysacz do żółtka
  Dzięki włożeniu jajka do tego sympatycznego kogucika idealnie rozdzielimy białko od żółtka. Perfekcyjny prezent dla kulinarnych eksperymentatorów.
 6. Talerzyk na jajo
  Pięknej urody talerzyk, który posiada specjalny cylinder na jajo. Dodatkowa przestrzeń koło niego służy na odkładanie okruszków od skorupki i łyżeczki.
 7. Łamigłówka
  Drewniana, przestrzenne zagadka będzie idealną rozrywką dla fanów sudoku i krzyżówek. Ułożona – pięknie prezentuje się na półce.
 8. Taca na jaja
  Zostań bohaterem w swoim domu i podaj ugotowane na śniadania jaja na drewnianej tacy! Dzięki wyżłobieniom jajka nie będą z niej wypadać podczas przenoszenia.
 9. Patelnia do szaksuki
  To pyszne danie pełne aromatycznych ziół i ciepłych pomidorów powoli staje się śniadaniowym klasykiem. Podawanie jej bezpośrednio w gorącej, żeliwnej patelni pozwoli na niezniszczenie jajka wkomponowanego w inne składniki.
 10. Kieliszki na jaja
  Klasyków nigdy za wiele. Prezent idealny dla studenta, gdyż ten będzie mógł korzystać z niego także podczas świętowania zdania egzaminów. I to raczej nie jajkiem na miękko…

Zainspirowani? Mamy nadzieję, że podsunęliśmy Wam kilka świetnych pomysłów i dzięki nim uradujecie swoich bliskich.

Jajo w życiu

Menu z jajem

Jajo w życiu

Gra o jajo